کارخانه ARRITAL بیش از 35 سال است در زمینه آشپزخانه های مدرن فعالیت داشته و در طول سال ها با تحقیقات در راستای قابلیت های خاص در قالب طراحیهایی مدرن  و تلاش برای یافتن بهترین پاسخ ها توانسته است  محصولاتی با کیفیت را به بازار ارائه کند که در این راه موفقیتهای قابل توجهی به دست آورده است. در 10 سال گذشته ARRITAL در بیش از 40 کشور جهان از طریق نمایندگی های فروش انحصاریش شناخته شده است .در سال 2012 ARRITAL  به عنوان یک شرکت مادر برند  altamera را به عنوان یکی از زیر مجموعه های خود به بازار تجهیزات بهداشتی در سطح لوکس معرفی کرد. 

   Arritalپیوسته در جست و جوی ارزش ها و مفاهیم جدید است که آیینه فرهنگ جدید مدرن باشد.

 Arrital تحت یک ساختار و فضای شیک تعریف می شود که مورد توجه کاربران مدرن است. همواره پیگیر نو آوری ها است و فضای خانه را برای یک شخصیت و روش زندگی جدید آماده می کند.

 Arrital امروز یک نمونه از زندگی آرمانی ارزشمند را به نمایش می گذارد. نمونه ای از زندگی مدرن همگام و همراه با محیط زیست که در راستای حفاظت از آن  گام بر می دارد و بیش از استراژدی های صرفا فروش و بازاریابی ,به شیوه زندگی و راحتی کاربران خود اهمیت می دهد . 

 Arrital شاهکاری است از خلق تفاوت ها ، ساخت زیبایی ها با بهترین و مدرن طراحی ممکن برای انسان امروز مجموعه ای بی نظیر از انواع مصالح مختلف که می توان در آشپزخانه استفاده کرد. روش زندگی آسانی  که  ARRITAL به دنبال آن است، زندگی  آرمانی دست یافتنی  برای همه لحظات زندگی  در خانه ، درآشپزخانه و در هنگام آشپزی. 


دسته بندی: آشپزخانه
آدرس سایت : http://www.arrital.com/

محصولات